پنجشنبه 17 آذر 1401 شمسی /12/8/2022 11:29:31 PM
  • گروه مطلب:| خبر| معدن| فارسی|
  • کد مطلب:48292
  • زمان انتشار:شنبه 2 مهر 1401-14:34
  • کاربر:

عضو هیئت مدیره یک شرکت دانش بنیان گفت: حوزه مرتبط با حضور این شرکت در نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در معدن، هوشمندسازی صنعتی و اینترنت اشیاء در حوزه معدن است.
موفقیت یک شرکت دانش بنیان در حوزه هوشمندسازی معادن ایران

به گزارش بیرونیت به نقل از دنیای معدن، احسان فدائیان، عضو هیئت مدیره یک شرکت دانش بنیان در گفت و گویی اظهار کرد: شرکت "فناوران سامانه های راهبردی شریف" در سال ۱۳۹۳ تأییدیه دانش بنیانی خود را دریافت کرده است در چند حوزه اصلی فعالیت دارد و حوزه ای که مرتبط با حضور این شرکت در یازدهمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران است دپارتمان هوشمندسازی و اینترنت اشیاء صنعتی است. در این حوزه خدمات و محصولات قابل استفاده و قابل پیاده سازی در حوزه معدن و هوشمندسازی صنعتی را برای نخستین بار به شرکت هایی که در حوزه معدن فعال هستند ارائه کردیم.

وی تصریح کرد: این اتفاق در کل زنجیره اکتشاف، حفاری و فرآوری مواد معدنی است. نتیجه استفاده از هوشمندسازی در حوزه معدن این است که به شدت هزینه های جاری کار و هزینه های تأمین و نگهداری را کاهش می دهد و سطح ایمنی کارگران و ماشین آلاتی که استفاده می شود را بالاتر می برد و در مجموعه هر شرکتی که سرمایه گذاری در این حوزه انجام بدهد باعث بازگشت چند برابری سرمایه خواهد بود.

عضو هیئت مدیره یک شرکت دانش بنیان گفت: در دنیا چند شرکت پیشرو وجود دارند که در این حوزه خدماتی را ارائه دادند که در کشورهای آمریکایی و اروپایی و آسیای شرقی مستقر هستند و در ایران شرکت هایی که بتوانند خدمات کامل صفر تا صد را ارائه بدهند بسیار انگشت شمار است.

فدائیان خاطرنشان کرد: این شرکت دانش بنیان با توجه به سابقه ای که در حوزه هایی نظیر آب و برق و وزارت نیرو دارند توانایی و قابلیت فنی و اجرایی هوشمندسازی را در حوزه معدن دارد.

وی گفت: هسته اولیه شرکت و هیئت موسس و بخش عمده هیئت مدیره این شرکت دانش بنیان از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف است اما در پرسنل این شرکت، از دانشگاه های سراسری معتبر کشور نیز حضور دارند.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین