سه شنبه 3 خرداد 1401 شمسی /5/24/2022 3:41:15 AM
  • گروه مطلب:| خبر| معدن| فارسی|
  • کد مطلب:31293
  • زمان انتشار:چهارشنبه 6 بهمن 1400-13:32
  • کاربر:
در کنفرانس مسئولیت اجتماعی با حضور وزیر نیرو عنوان شد:

رییس اسبق هیأت مدیره ذوب آهن اصفهان در کنفرانس مسئولیت اجتماعی گفت: ذوب آهن اصفهان در انجام مسئولیت های اجتماعی و فعالیت های زیست محیطی، اقدامات موثر و قابل توجه داشته است.   
اقدامات زیست محیطی ذوب آهن اصفهان قابل توجه است

به گزارش بیرونیت، ششمین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد فرهنگ در عصر فناوری‌های نوین همراه با ششمین جایزه مسولیت اجتماعی مدیریت ۵ و ۶ بهمن ماه در محل دانشگاه خاتم تهران در حال برگزاری است. 

در این برنامه علمی،آموزشی که توسط انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم و با حمایت ذوب آهن اصفهان و بیش از سی سازمان و دانشگاه کشور در حال برگزاری است، اساتید و صاحبنطران دانشگاهی و مدیران صنایع مختلف به تشریح نظرات، تجربیات و پیشنهادات خود در موضوع جنبه های مختلف مسئولیت اجتماعی شرکت ها می پردازند.
علی اکبر محرابیان وزیر نیرو در سخنانی به تشریح فرهنگ سازمانی و چگونگی اجرای موفقیت آمیز مسئولیت اجتماعی مدیریت پرداخت و گفت: برای تحول سازمان ها در ابتدا باید فرهنگ حاکم بر آن ها متحول شود.
وی از نمونه هایی مانند فرهنگ صرفه جویی، فرهنگ خودکفایی و سازندگی در دوران دفاع مقدس و غیره نام برد که همچنان باید در نهادها و سازمان های خود از آن ها بهره ببریم.
مجید قاسمی رئیس انجمن مدیریت ایران و ریبس شورای سیاست گذاری کنفرانس تحت عنوان اقتصاد سبز و اقتصاد دیجیتالی، لازمه توسعه اقتصادی به سخن پرداخت و گفت: اقتصاد سبز موجب برابری و بهبود رفاه انسانی و کاهش خطرات و کمبودهای زیست محیطی می شود.
رییس اسبق هیأت مدیره ذوب آهن اصفهان به تجربیات خود در این شرکت و طرح های توسعه آن از جمله توازن و کک سازی  پرداخت و  افزود: ذوب آهن اصفهان در انجام مسئولیت های اجتماعی و فعالیت های زیست محیطی، اقدامات موثر و قابل توجه داشته است.   
قاسمی گفت: تعهد به مسئولیت اجتماعی از دیر باز و بدو تأسیس ذوب آهن اصفهان در این شرکت مطرح بوده و در واقع ذوب آهن از سرآمدان تعهد به مسئولیت اجتماعی به شمار می رود.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین